Home Sport Hrvatska izgubila od Argentine, male su šanse za prolaz u četvrtfinale

Hrvatska izgubila od Argentine, male su šanse za prolaz u četvrtfinale

Hrvatska je bila loša i u napadu i obrani, a najbolji igrač u prvome poluvremenu bio je Ivan Čupić koji je postigao sedam pogodaka.

Hrvatska rukometna reprezentacija u ključnom dvoboju za četvrtfinale SP-a izgubila je od Argentine 23:19 i na rubu je ispadanja sa SP-a.

U drugome poluvremenu istaknuo se vratar Ivan Pešić s nekoliko izvrsnih obrana, koje Hrvatskoj ipak nisu bile dovoljne, jer nije imala igru u napadu.

Hrvatska je na rubu ispadanja, ali mala nada ipak postoji. U ponedjeljak Katar mora dobiti Argentinu, a mi Dansku. Samo tako Hrvatska može među osam.

U izjavi za RTL poslije utakmice, Lino Červar je najavio da napušta mjesto izbornika Hrvatske rukometne reprezentacije.