Nogometaši Neretve izgubili od Splita

U zaostaloj utakmici 17. kola 3. HNL Jug nogometaši Neretve na svome su terenu izgubili od Splita s 3:2.

Utakmica je ujedno bila i prva službena koju je vodio novi trener Armando Marenzi, a iako su Metkovci pokazali borbenost, nisu uspjeli doći do željena tri boda.

Za goste je već u 4. minuti pogodak postigao Ivan Primorac, a za 2:0 u 30. minuti susreta precizan je bio Jure Gale. Za domaće je u 36. minuti pogodak postigao Ševko Okić, pa se na odmor otišlo s 2:1.

U 59. minuti za 2:2 izjednačio je Josip Radoš, a za konačnih 2:3 poentirao je u 86. minuti Ivan Tomičić.

Iduću utakmicu Neretva će odigrati u subotu, 20. ožujka kada na svome terenu dočekuje NK Kamen.