Nove medalje za Karate klub Metković

Natjecatelji Karate kluba Metković nastupili su na 25. ‘Međimurje Open’ u Čakovcu i osvojili čak 11 medalja, od čega jedno zlato, četiri srebra i pet bronci.

Na međunarodnom klupskom turniru  nastupilo je 77 klubova iz sedam zemalja sa 741 natjecateljem. Karate klub Metković predstavljalo je 11 natjecatelja u 14 kategorija, a osvojili su sljedeće medalje:
  • ZLATO – Duje Mihaljević
  • SREBRO – Anja Pokrajac, Andrija Petrov, Roko Barišić, Ema Galov
  • BRONCA – Josip Ćerlek, Ante Leontić, Katja Jerković i Duje Žderić – dvije bronce.
Nastupile su o Marta Ćerlek i Lucija Utovac, a iako su imale dobivenih borbi, nisu uspjeli osvojiti medalje.

Sljedeće natjecanje je u Podgorici ‘Kup Šampiona’, potom Balkansko prvenstvo u Poreču gdje će nastupiti šest reprezentivaca mlade reprezentacije Hrvatske iz Karate kluba Metković te nakon toga i Prvenstvo Države za mlađe uzraste u Jastrebarskom.

Podsjetimo, Karate klub Metković vrši upis novih članova, sve informacije se mogu dobiti na tel. 098 171 36 36 ili na web stranici www.kkmetkovic.hr. Može se i doći u prostorije kluba pored velikog trgovačkog centra Tommy ispod nadvožnjaka u firmi Južni Jadran, svakog ponedjeljka, srijede i petka od 18,00 do 21,00 sati.