Neretvancu 55. Neretvanski nogometni debi

Na igralištu ‘Iza Vage’ danas je odigran 55. Neretvanski nogometni derbi između Neretve i Neretvanca, a pobjeda je pripala klubu iz Opuzena.

Opuzenci su poveli već u 4. minuti utakmice, a strijelac je bio Karlo Taslak. Iako je Neretva u ostatku prvoga dijela utakmice imala nekoliko vrlo dobrih prilika za pogodak, na odmor se ipak otišlo s golom prednosti za goste.

Godzilla_baner
Noina arka
Majčinski instinkt

I nastavak utakmice donio je dobru igru te prilike za obje ekipe. U 64. minuti gosti postižu drugi pogodak, a precizan je bio Ante Mihaljević. Ipak, osam minuta poslije vrlo lijep pogodak za Neretvu postiže Marić te smanjuje zaostatak na 1:2, što je ujedno i konačan rezultat utakmice.

Iduće, 7. kolo 3. HNL jug igra se u srijedu, a Neretva gostuje kod Primorca u Biogradu.