Rukometaši OŠ Stjepana Radića izborili plasman na državno natjecanje

U organizaciji Školskog sportskog saveza Dubrovačko-neretvanske županije u Gradskoj sportskoj dvorani u Metkoviću održana je završnica županijskog natjecanja školskih sportskih društava u rukometu za dječake.

Učenici OŠ Stjepana Radića osvojili su prvo mjesto i plasman na Državno natjecanje. U kategoriji dječaka nastupile su uz OŠ Stjepana Radića, Metković još dvije škole: OŠ Mokošica, Dubrovnik i OŠ don Mihovila Pavlinovića, Metković. OŠ Stjepana Radića u prvoj utakmici uspješno je pobijedila OŠ don Mihovila Pavlinovića (23:12) dok je u drugoj utakmici uspješno savladala OŠ Mokošica (25:11).

Prvo pretkazanje-baner
Miracolues_baner
Istjerivaci_ baner

Pod vodstvom uč. tjelesne i zdravstvene kulture Katice Vištice, prof. za OŠ Stjepana Radića nastupili su: Petar Vatović, Karlo Vrnoga, Lovro Lovrić, Marko Vekić, Branimir Medak, Ivano Jurkovć, Matej Vladimir, Domagoj Maslać, Mihovil Vidović, Luka Dominiković, Duje Ćerlek, Jure Romić, Kristijan Kozina i Josip Obradović.

Državno natjecanje održat će se u Poreču od 25. ožujka do 27. ožujka 2022. godine.