Ekipi Nexe bodovi u Metkoviću

U susretu 8. kola Paket24 Premijer lige – Lige A između Metković Mehanike i Nexe slavili su gosti iz Našica rezultatom 26:36 (9:15).

U sjajnoj atmosferi Gradske sportske dvorane u Metkoviću, Nexe je ostvario i osmu pobjedu ove sezone.prvoj četvrtini prednost Našičana bila je pogodak ili dva. Onda su malo pojačali ritam i u 19. minuti otišli na pet razlike (8:13). Kako se poluvrijeme približavalo, tako su igrali sve bolje i bolje i na predah odnijeli plus šest 9:15.

Prvo pretkazanje-baner
Miracolues_baner
Istjerivaci_ baner

Metkovci su se silno trudili u drugom dijelu. Ali, nisu mogli ozbiljnije ugroziti razigrane i kvalitetnije goste. Nexe je pak, u svom ritmu, vrlo ozbiljno i odgovorno odradilo i drugo poluvrijeme. Nakon nepunih devet minuta igre u nastavku, otišli su na deset razlike i rutinski odradili posao do kraja.
Najbolji strijelac na susretu bio je iz redova Nexea Fahrudin Melić s 8 pogodaka. Sedam je dao Janko Kević (Nexe). Kod domaćina pet pogodaka iz pet pokušaja postigao je Danijel Arapović.