Prvi poraz rukometašica Metkovića u ovoj sezoni

U 8. kolu 2. HRL jug za žene rukometašice Metkovića izgubile su od RK Petason Vranjic rezultatom 24:25.

Nakon pet utakmica u kojima su ostvarile tri pobjede i dva remija, prvi poraz u ovoj sezoni doživjele su na svom terenu. Imale su cure kroz cijelu utakmicu prednost, u 35. minuti i sedam razlike (18:11). Međutim, vrlo dobre gošće, pogotovo u obrani u drugom poluvremenu, ne odustaju i slave s jednim golom razlike.

Prvo pretkazanje-baner
Miracolues_baner
Istjerivaci_ baner

Iduću utakmicu rukometašice Metkovića igraju u subotu, 19. studenoga u Kninu, a trenutno su, s osam bodova, na petom mjestu tablice.

ŽRK METKOVIĆ-RK PETASON VRANJIC 24:25

Žrk Metković; Antea Baletić (GK), Lea Erceg 1, Petra Obšivač 3, Marija Sardelić, Laura Majić 1, Paula Buljubašić, Josipa Bebić 3, Petra Jurilj, Laura Erceg (GK), Lucija Družijanić 1, Martina Ilić, Nina Dodig, Karla Vladimir 2, Rita Šiljeg (C) 12, Tina Vučićević 1, Martina Klarić (GK).