U DNŽ jedan novi slučaj zaraze koronavirusom

 

U Dubrovačko-neretvanskoj županiji u posljednja 24 sata zabilježen je jedan novi slučaj zaraze koronavirusom. Riječ je o ženskoj osobi koja nema prebivalište na području naše županije.

Izliječeno je pet osoba: tri iz Dubrovnika, jedna iz Trpnja te jedna osoba koja nema prebivalište na području naše županije. U posljednja 24 sata obrađen je 381 uzorak, a od početka pandemije analiziran je ukupno 76 661 uzorak.
U OB Dubrovnik hospitalizirano je pet osoba pozitivnih na koronavirus. U samoizolaciji su 142 osobe, a u posljednja 24 sata zabilježeno je osam slučajeva kršenja mjere samoizolacije (svi na granici). Od početka pandemije utvrđen je ukupno 791 slučaj kršenja mjere samoizolacije.

dina_baner
Zemlja loših

Stožer CZ DNŽ i dalje apelira na građane da se drže svih propisanih mjera od strane Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i Stožera civilne zaštite RH.

 

Vezane vijesti

Najnovije vijesti

Kategorije

Skip to content