Dan kruha i zahvalnosti za plodove zemlje u OŠ don Mihovila Pavlinovića

 

U Osnovnoj školi don Mihovila Pavlinovića u petak, 13. listopada s početkom u 9:30 održat će se Dan kruha i zahvalnosti za plodove zemlje.

Humanitarna prodajna izložba kruha, peciva, kolača i ostalih slastica te plodova neretvanske zemlje organizirat će se u zelenilu školskog vrta, a sav prihod namijenjen je Udruzi Otac Ante Gabrić, zajednici koja se vrijedno i s ljubavlju brine o našima sugrađanima starije životne dobi.

Metkovsko ljeto - baner
Metkovsko ljeto - baner

“Pozivamo naše učenike i njihove roditelje, djedove i bake; sve drage Metkovce da zajedno pomognemo našim starijim  sugrađanima, razveselimo ih i uljepšamo njihovu svakodnevicu! Vidimo se u našem školskom vrtu u 9:30”, poručili su iz OŠ don Mihovila Pavlinovića.

Vezane vijesti

Najnovije vijesti

Kategorije

Skip to content